Demonte Tasarım​

%100 Demonte Tasarım

Güçlü bir Ar-Ge çalışması ve yüksek üretim becerisi gerektirdiğinden dünya çapında çok az sayıda imalatçı tarafından uygulanabilen özgün bir yöntem olan cıvata bağlantısı, kaynaklı bağlantılara nazaran daha güçlü mukavemet sağlamakla birlikte, kullanıcısına bir dizi avantaj daha sunar.

Herhangi bir parçanın bir diğeriyle yahut bağlantı noktalarıyla planlandığı şekilde uyumlu olması gerektiğinden kusursuz üretime imkân tanır. Demonte olarak taşınabileceğinden nakliyesi, yüklenmesi, boşaltılması kolaydır. 30 adete kadar römorkun tek nakliyede hedef destinasyona ulaşımı sağlanabilmektedir.

Demonte ürünler, modüler olarak tasarlanmıştır. Bu sayede, kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre farklı modülleri ekletebilir veya çıkarttırabilir. Uzun vadeli kullanım için optimize edildiklerinden, dayanıklı malzemeler ve kaliteli montaj sistemleri kullanılmıştır. Buna bağlı olarak da yıllarca rahat ve konforlu kullanım sunarlar. Kaza durumunda parçalı sistem oluşu sayesinde şase çektirme aparatına gerek duyulmaksızın, ilgili parçanın değişimi sağlanabilmektedir.

Hemen Bilgi Al