Kurumsal

Nsm Mühendislik

Sektörün dinamik ve gelişen yapısı, mevcut ve potansiyel kullanıcıların güçlü, zorlu arazi şartlarına karşı dayanıklı; öte yandan da taşımacılığı kolay, yüksek mobiliteye sahip ürün gruplarına yönelmesini gerektirmektedir. NSM Mühendislik olarak, kuruluşumuz olan 2019 yılından bu yana içerisinde bulunduğumuz bu sektörü mühendislik bakış açısıyla ele alarak ileriye taşımayı amaçladık.

“En iyisinden daha iyisini üretmek” mottosuyla çıktığımız bu yolda, dünya çapında sayılı üreticinin yapabildiği; tamamen cıvata bağlantılı olarak üretilen şaselerimizi ve 1 mm kalınlığa sahip üst karkas yapılarımızı tüketicilerimizin kullanıma sunduk. Yenilikçi yaklaşımımız, güçlü kadromuz ve özgün mühendislik bakış açımızla talep doğrultusunda farklı karkas yapı tasarımları, yat taşıma römorkları, at taşıma römorkları ve karavan şasi gibi sayısız ürün grubuyla kullanıcılarımıza hizmet verdik.

Tamamen Avrupa standartlarına uygun, birinci sınıf materyaller ve birinci sınıf işçilikle üretilen; zorlu şartlar altında, komplike ve ağır üst yapıların taşınmasında üstün performans sergileyen ürünlerimiz sayesinde kısa süre içerisinde sektörde yerimizi aldık. Ürünlerimizin demonte yapısı, gerekli durumlarda yerinde kuruluma imkân tanıdığından ve bu bağlamda kullanıcısının taşıma maliyetlerini de düşürdüğünden başta Türkiye’nin öncü Tiny House üreticileri olmak üzere, Avrupa genelinde faaliyet gösteren çok sayıda Tiny House üreticisi ve yüzlerce bireysel kullanıcının gözünde öncelikli tercih olmayı başardık. Uluslararası Kalite Ödülleri gibi prestijli yapılarca “Yılın En Güvenilir Araç Şasi Üreticisi” seçildik.

Hemen Bilgi Al